Primarul comunei Snagov, Anghel Mihai, este unul dintre edilii care ştiu să se apropie de oamenii din comunitatea sa. Anghel Mihai este mereu printre snagoveni, fie că vorbim despre evenimente culturale, artistice, sociale sau religioase. Edilul din Snagov organizează inclusiv audienţe în aer liber, vara, dar, de fiecare dată când este solicitat merge să discute cu oamenii din satele comunei sale despre problemele lor.

    Miercuri, 25 ianuarie, Anghel Mihai a fost invitat la un eveniment special, desfăşurat la Biserica din Ghermăneşti. Astfel, în prezenţa enoriaşilor din satul menţionat, a participat la Taina Sfântului Maslu.

    „Am avut bucuria să particip la un eveniment cu profundă semnificație spirituală pentru comunitatea noastră – Taina Sfântului Maslu, care a avut loc în Biserica din Ghermanesti, oficiată de către toți preoții din comuna noastră. A fost o zi binecuvântată și plină de lumina”, a scris primarul comunei Snagov, Anghel Mihai, pe pagina sa de Facebook.

    Foto: Primăria Snagov

    Comentariile sunt închise.